10.Şubat.2018

KILIÇ'TAN ABDULHAMİT'İN ÖLÜM YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYINLADI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve Samsun Mv. Akif Çağatay Kılıç, Hakk’a yürüyüşünün 100. yılında #AbdülhamidHan'ı rahmet ve minnetle yad ediyorum dedi.

devamını oku
06.Şubat.2018

KAŞDEMİR KILIÇ'I ZİYARET ETTİ.

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı ve 24.Dönem Çanakkale Milletvekilimiz Sayın İsmail Kaşdemir Samsun Mv. ve AKPM Türk Delegasyon Başkanı Akif Çağatay Kılıç'ı makamında ziyaret etti. Kılıç, kendisine ziyareti nedeniyle teşekkür etti.

devamını oku
SAMSUNGündemi
11.Şubat.2018

KILIÇ, SAMSUN'DA ŞEHİT CENAZELERİNE KATILDI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve Samsun Mv. Akif Çağatay Kılıç katıldığı şehit cenazelerinde, Afrin'de Zeytindali Operasyonunda şehit olan hemşerimiz son yolculuğuna bugün memleketimiz Samsun'da uğurladık. Şehidimiz Piyade Uzman Çavuş Hüseyin Şahin'e ve Piyade Uzman Çavuş Burak Akalın'a Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum dedi.

devamını oku
09.Şubat.2018

LADİK BELEDİYE BAŞKANI VE İLÇE BAŞKANINDAN KILIÇ'A ZİYARET

Ladik Belediye Başkanı Selim Özbağcı ve İlçe Başkanımız Fikret Baştan Gençlik Spor Eski Bakanı ve Samsun Mv. Akif Çağatay Kılıç'ı makamında ziyaret etti. Kılıç, ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum dedi.

devamını oku

Hayatı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Haziran 1976'da Almanya'nın Siegen kentinde doğdu. Aslen, Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı.

Ailesinin Türkiye'ye dönmesinin ardından lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.

tamamını oku...

Fotoğraflar