GENELGündem

03.Kasım.2018

KILIÇ TÜRKİYE GENÇLİK ZİRVESİNE KATILDI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç,"Gençler Geleceğimizdir "diyen ve her platforma gençlerle birlikte olmaya çalışan Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleri ile Türkiye Gençlik Zirvesine katıldım dedi.

devamını oku
29.Ekim.2018

KILIÇ İSTANBUL HAVAALANI AÇILIŞINA KATILDI

İstanbul Mv.Akif Çağatay Kılıç, Sadece havalimanı değil, bir zafer anıtı olarak gördüğümüz; dünyanın en büyük havalimanı #İstanbulYeniHavalimanı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle açıldı✈️ Milletimize ve İstanbul'lulara hayırlı olsun! dedi.

devamını oku

  

29.Ekim.2018

KILIÇ'TAN 29 EKİM MESAJI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, 95 yıl önce, istiklalimize kast eden düşmanları, dünyada eşi görülmemiş bir inanç ve kararlılık ile bertaraf eden büyük Türk Milleti, bu şanlı mücadelenin nihayetinde cumhuriyetimizi tesis etmiştir dedi.

devamını oku
25.Ekim.2018

KILIÇ MECLİS BAŞKAN'ININ KABULUNE KATILDI

Türk Alman Dostluk Grubu ve İstanbul MV. Akif Çağatay Kılıç, TBMM Başkanımız Sayın Binali Yıldırım'ın, Almanya Federal Ekonomi ve Enerji Bakanı Sayın Peter Altmaier'i kabulüne katıldım dedi.

devamını oku
İSTANBULGündemi
27.Ekim.2018

KILIÇ ESENYURT'TA YANAN FABRİKA BÖLGESİNİ İNCELEDİ

İlçe teşkilâtımızla birlikte yangında zarar gören Esenyurt Akçaburgaz Fabrikalar bölgesinde incelemelerde bulunduk.

devamını oku
21.Ekim.2018

KILIÇ İSTANBUL'DA SAMSUNLULAR İLE BULUŞTU

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv.Akif Çağatay Kılıç, İstanbul'da yaşayan Samsun'lu hemşehrilerimle biraraya gelerek hasret giderdik. Katılımları için çok teşekkür ederim dedi.

devamını oku

Hayatı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Haziran 1976'da Almanya'nın Siegen kentinde doğdu. Aslen, Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı.

Ailesinin Türkiye'ye dönmesinin ardından lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.

tamamını oku...

Fotoğraflar