GENELGündem

02.Aralık.2020

KILIÇ, KÜBA BÜYÜKELÇİSİNİ KABUL ETTİ.

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Küba Büyükelçisi Luis Alberto Amoros Nunez ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Kendisine ziyareti için teşekkür ederim dedi.

devamını oku
01.Aralık.2020

KILIÇ, CİRCLEFOUND VAKFI TOPLANTISINDA

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve İstanbul Mv.Akif Çağatay Kılıç, circlefound_uk tarafından düzenlenen ABD'de başlayacak olan yeni dönemin Ortadoğu'ya yansımaları nasıl olacak konulu video konferansa katıldı.

devamını oku

  

30.Kasım.2020

KILIÇ, İTALYA TEMSİLCİLER MECLİSİ BAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ.

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, İtalya Temsilciler Meclisi Dışişleri Komisyonu Başkanı Sayın Piero Fassino ile video konferans yoluyla bir görüşme gerçekleştirdi.

devamını oku
27.Kasım.2020

KILIÇ'TAN CEMAL YEŞİLYURT'A TAZİYE

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a her anlamda büyük değer katan, hayırsever iş insanı Cemal Yeşilyurt'a Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun dedi.

devamını oku
İSTANBULGündemi
12.Eylül.2020

KILIÇ İSTANBUL İL TEŞKİLATININ 100 BİN ÜYE PROGRAMINDA

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, İstanbul İl Başkanlığımızın #100BinYeniÜye Programını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirdik. İstanbul Teşkilatımızı tebrik ediyorum dedi.

devamını oku
05.Eylül.2020

KILIÇ, GÖZTEPE ŞEHİR HASTANESİ AÇILIŞINA KATILDI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanemizin açılışına katıldım. İstanbul'umuza, ülkemize milletimize hayırlı olmasını diliyorum dedi.

devamını oku

Hayatı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Haziran 1976'da Almanya'nın Siegen kentinde doğdu. Aslen, Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı.

Ailesinin Türkiye'ye dönmesinin ardından lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.

tamamını oku...

Fotoğraflar