GENELGündem

28.Kasım.2019

KILIÇ, AKPM'NİN ULUSAL DELEGASYON TOPLANTISINA KATILDI.

AKPM Türk Delegasyon Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Strazburg'ta yapılan AKPM'nin Danışma Kurulu ile Ulusal Delegasyon Başkanları Ortak toplantısına ve Daimi komite toplantısına katıldı.

devamını oku
23.Kasım.2019

KILIÇ ANKARA'DA AÇILIŞA KATILDI.

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Hem ASİYAD'in (Ankara Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği) yeni merkezî hem de içinde cafe- restaurant kısmının da olduğu, Samsunlu hemşehrilerimin Ankara'daki açtığı yeni mekanlarının açılışına katıldım. Hayırlı olsun dedi.

devamını oku

  

22.Kasım.2019

KILIÇ, İSPANYA BÜYÜKELÇİSİ İLE GÖRÜŞTÜ

AKPM Türk Delegasyon Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç,İspanya Büyükelçisi Sayın Juan Gonzàlez-Barba ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Kendisine ziyareti için teşekkür ederim dedi.

devamını oku
21.Kasım.2019

KILIÇ MECLİS'TE KOSOVA BÜYÜKELÇİSİ İLE GÖRÜŞTÜ.

AKPM Türk Delegasyon Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Türkiye'ye yeni göreve başlayan Kosova Büyükelçisi İlir Dugolli ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Kendisine nezaket ziyareti için teşekkür ederim dedi.

devamını oku
İSTANBULGündemi
15.Ocak.2020

KILIÇ, SARIYER İLÇE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ.

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu'nu ziyaret etti.

devamını oku
30.Kasım.2019

KILIÇ SAMSUN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI YEMEĞINDE...

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Samsun Sivil Toplum Kuruluşları platformunun düzenlediği programa katılarak Samsunlu hemşehrilerimle biraraya geldim. Rabbim birliğimizi bozmasın dedi.

devamını oku

Hayatı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Haziran 1976'da Almanya'nın Siegen kentinde doğdu. Aslen, Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı.

Ailesinin Türkiye'ye dönmesinin ardından lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.

tamamını oku...

Fotoğraflar