GENELGündem

14.Eylül.2020

KILIÇ AKPM BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK BÜRO TOPLANTISINA KATILDI.

TBMM Dışilişkiler Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, AKPM Başkan yardımcısı olarak AKPM'nin büro toplantısına video konferans yöntemiyle katıldı.

devamını oku
12.Eylül.2020

ÇAĞATAY KILIÇ'TAN 12 EYLÜL MESAJI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Takvimleri kan iziyle kirletip bu ülkeyi karanlığa boğanlar, #12Eylül'ü demokrasinin infaz edildiği gün haline getirmek istediler. Fakat bu millet irfanını ilk fırsatta ortaya koyarak cuntacıları tarihe gömdü. Milletimizin darbelere boyun eğmeyen iradesi, sonsuza dek yaşayacak! dedi.

devamını oku

  

29.Ağustos.2020

KILIÇ STRATEJİK DÜŞÜNCE DERNEĞİNİN PROGRAMINA KATILDI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Stratejik Düşünce Grubu Derneğinin Gençlik ve Stratejik Düşünme temalı 3. Gençlik Yaz Kampına video konferans yöntemi ile katılarak, 14 ülkeyi temsilen Türkiye'de okuyan öğrencilerle sohbet etti.

devamını oku
26.Ağustos.2020

KILIÇ'TAN MALAZGİRT ZAFERİ MESAJI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, #MalazgirtZaferi'nin 949. yıl dönümünde Anadolu'yu bize vatan kılan muzaffer komutan Sultan Alparslan'ı ve aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum dedi.

devamını oku
İSTANBULGündemi
12.Eylül.2020

KILIÇ İSTANBUL İL TEŞKİLATININ 100 BİN ÜYE PROGRAMINDA

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, İstanbul İl Başkanlığımızın #100BinYeniÜye Programını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirdik. İstanbul Teşkilatımızı tebrik ediyorum dedi.

devamını oku
05.Eylül.2020

KILIÇ, GÖZTEPE ŞEHİR HASTANESİ AÇILIŞINA KATILDI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanemizin açılışına katıldım. İstanbul'umuza, ülkemize milletimize hayırlı olmasını diliyorum dedi.

devamını oku

Hayatı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Haziran 1976'da Almanya'nın Siegen kentinde doğdu. Aslen, Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı.

Ailesinin Türkiye'ye dönmesinin ardından lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.

tamamını oku...

Fotoğraflar