GENELGündem

14.Mart.2020

KILIÇ'TAN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, İnsan sağlığı için her koşulda var gücü ile çalışan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı'nı yürekten kutluyorum dedi.

devamını oku
08.Mart.2020

KILIÇ KUZEY MARMARA OTOYOLU AÇILIŞINA KATILDI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Kuzey Marmara Otoyolu Kınalı-Çatalca kesimi, Sn.Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle hizmete açıldı. Milletimize hayırlı olsun dedi.

devamını oku

  

08.Mart.2020

KILIÇ'TAN DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, "Bebem anasız büyür de vatansız büyümez" diyerek cepheye koşan Nene Hatunlara, Nene Hatun yürekli kadınlara, hayallerini ve ideallerini emek emek büyüten, bulunduğu yeri, yaptığı işi anlamlı kılan bütün kadınlara sonsuz minnetle... #8MartDünyaKadınlarGünü kutlu olsun dedi.

devamını oku
28.Şubat.2020

KILIÇ'TAN İDLİB ŞEHİTLERİNE TAZİYE MESAJI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, #İdlib’de rejimin düzenlediği saldırıda şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağolsun dedi.

devamını oku
İSTANBULGündemi
16.Şubat.2020

KILIÇ, ESENYURT'TA MAHALLE DANIŞMA MECLİS TOPLANTILARINA KATILDI.

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Esenyurt İlçe'mizdeki Saadetdere, Zafer ve Turgut Özal Mahallelerimizin Danışma Meclisi toplantılarına katıldım dedi.

devamını oku
08.Şubat.2020

KILIÇ, BURHAN FELEK SPOR SALONUNUN AÇILIŞINA KATILDI.

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle gerçekleştirilen Burhan Felek Atletizm Stadı ve Çalışma Salonları Açılış Töreni’ne katıldım. Hayırlı olsun dedi.

devamını oku

Hayatı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Haziran 1976'da Almanya'nın Siegen kentinde doğdu. Aslen, Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı.

Ailesinin Türkiye'ye dönmesinin ardından lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.

tamamını oku...

Fotoğraflar