GENELGündem

09.Ocak.2019

KILIÇ, MECLİS'TE AKPM GENEL KURUL ÖNCESİ TOPLANTI YAPTI

AKPM Türk Delegasyon Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, AKPM Ocak Oturumu öncesinde komisyon üyelerimizle birlikte bir değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdik dedi.

devamını oku
09.Ocak.2019

KILIÇ, MECLİS DIŞİŞLERİ KOMİSYONU TOPLANTISINA KATILDI

AKPM Türk Delegasyon Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavusoğlu'nun TBMM Dışişleri Komisyonu Toplantısında 'Türk Dış Politikasındaki Güncel Gelişmeler' hakkında yaptığı bilgilendirmeye katıldım dedi.

devamını oku

  

08.Ocak.2019

KILIÇ'TAN ERDOĞAN'A TAZİYE

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın vefat eden muhterem dayısı Ali Mutlu’ya Allah’tan rahmet, Sayın Cumhurbaşkanımıza, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Rabbim mekanını cennet eylesin dedi.

devamını oku
05.Ocak.2019

KILIÇ, İZMİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARİNI KUTLADI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Nihat Zeybekci ve İlçe Belediye Başkan Adaylarımız İzmir'e hayırlı olsun dedi.

devamını oku
İSTANBULGündemi
13.Ocak.2019

KILIÇ, YEŞİLDİREK MAHALLESİ SAKINLERİ İLE BİRARAYA GELDİ

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Avcılar'da Belediye Başkan Adayımız İbrahim Ulusoy ile birlikte Yeşildirek Mahallesi sakinleri ile biraraya gelerek sohbet ettik dedi.

devamını oku
13.Ocak.2019

KILIÇ, SAMSUNLULARIN DÜZENLEDİĞİ KAZ TİRİDİ PROGRAMINA KATILDI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç,İstanbul Samsun Ladikliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin düzenlediği 3. Yöresel Kaz Tiridi programına katılarak hemşehrilerimle hasret giderdim. Kendilerine düzenlemiş oldukları program için çok teşekkür ederim dedi.

devamını oku

Hayatı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Haziran 1976'da Almanya'nın Siegen kentinde doğdu. Aslen, Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı.

Ailesinin Türkiye'ye dönmesinin ardından lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.

tamamını oku...

Fotoğraflar