GENELGündem.

24.Nisan.2018

KILIÇ'TAN GENÇLİK KOLLARI BAŞKANINA HAYIRLI OLSUN MESAJI

gençlik Spor Eski Bakanı ve Samsun Mv. Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Ahmet Büyükgümüş kardeşime hayırlı olsun. Bayrağı devreden @mecertas kardeşime ve yönetimine teşekkür ediyorum dedi.

devamını oku
23.Nisan.2018

KILIÇ'TAN AKPM'YE TEPKİ

AKPM Türk Delegasyon Başkanı ve Samsun Mv. Akif Çağatay Kılıç, AKPM'nin Nisan Genel Kurulunda yaşananlar üzerine yapmış olduğumuz basın açıklamamız ektedir. Cumhurbaşkanımızın ve Hükümetimizin teröre, teröriste karşı duruşu ve tavrı nettir ve bellidir dedi ve bir basın açıklaması yaptı.

devamını oku

  

23.Nisan.2018

KILIÇ'TAN 23 NİSAN MESAJI

98 yıldır dimdik ayakta duran Gazi Meclisimizin kuruluş yıl dönümünü ve gözlerindeki ışığın hiç sönmemesi dileğiyle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor; bu anlamlı bayramı tüm dünya çocuklarına armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve vatan müdafaası uğruna can veren tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum dedi.

devamını oku
21.Nisan.2018

KILIÇ ANKARA GENÇLİK KOLLARI KONGRESİNE KATILDI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve Samsun Mv. Akif Çağatay Kılıç, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın teşrifleri ile Ankara İl Gençlik Kolları Kongremizi gerçekleştirdik. Görevi devreden Kurtcan Çelebi kardeşimize teşekkür ederken, Bayrağı çok daha ileriye taşıyacak Ali Osman Özdemir kardeşimize de başarılar dilerim. Hayırlı olsun dedi.

devamını oku
SAMSUNGündemi
22.Nisan.2018

KILIÇ SAMSUNSPOR'A BAŞARILAR DİLEDİ

Gençlik Spor Eski Bakanı ve Samsun Mv. Akif Çağatay Kılıç, Denizlispor ile oynayacağı futbol müsabakasında Samsunsporumuza başarılar dilerim dedi.

devamını oku
20.Nisan.2018

KILIÇ SOSYAL MEDYADAN MÜJDEYİ VERDİ

Gençlik Spor Eski Bakanı ve Samsun Mv. Akif Çağatay Kılıç, 23 Ağustos 2017 tarihinde Çarşamba ilçesindeki tarım alanlarını su basması sonucu DSİ Genel Müdürlüğü nezdindeki girişimlerimiz neticesinde ihalesi tamamlanıp sözleşmesi imzalanmıştır. Hayırlı olsun dedi. Bakanlığı döneminde vermiş olduğu sözü tutan Kılıç, sosyal medya hesabından haberi duyurdu.

devamını oku

Hayatı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Haziran 1976'da Almanya'nın Siegen kentinde doğdu. Aslen, Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı.

Ailesinin Türkiye'ye dönmesinin ardından lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.

tamamını oku...

Fotoğraflar