GENELGündem

30.Eylül.2019

KILIÇ, KOSAVA BÜYÜKELÇİSİ İLE GÖRÜŞTÜ

AKPM Türk Delegasyon Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, AKPM 4. Genel Kurul oturumu için geldiğimiz Strazburg'ta Kosava Büyükelçisi Bayan Mimoza Ahmetaj ile heyet olarak görüştük dedi.

devamını oku
25.Eylül.2019

KILIÇ'TAN NEŞAT ERTAŞ'IN ÖLÜM YILDÖNÜMÜ MESAJI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Neşat Ertaş'ın ölüm yıldönümü nedeniyle yayınladıgı mesaj da, "Yazman gurban oluyum, sevda sırrınan olur" diyen ozandan bu topraklara kalan, yalnızca türküleri değildir. Neşet Usta'yı iyi tanıyın, doğru okuyun gençler. Bağrında koca bir Anadolu yatar.Rahmet olsun... dedi.

devamını oku

  

13.Eylül.2019

KILIÇ AKPM'NİN PARİS TOPLANTISINA KATILDI.

AKPM Türk Delegasyon Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Paris'te, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Sosyal İşler, Sağlık ve Sürdürülebilir Kalkınma Komisyonu toplantısını katıldı.

devamını oku
12.Eylül.2019

KILIÇ'TAN 12 EYLÜL MESAJI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, #12Eylül; hukuku, demokrasiyi ve millet iradesini tanklarla ezip geçenlerin bu ülkenin bağrında açtığı en derin yaralardan biridir. Mücadelemiz, o kara günler geri gelmesin diyedir.Darbelerin, cuntaların karşısında; milletin ve millî iradenin yanındayız dedi.

devamını oku
İSTANBULGündemi
28.Eylül.2019

KILIÇ, MEB BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA KATILDI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, İstanbul Milletvekilleri olarak Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya Selçuk ile eğitim konusunda istişareler de bulundular. Kılıç, Sayın Bakanımıza çalışmalarından ve bilgilendirmelerinden dolayı teşekkür ederim dedi.

devamını oku
27.Eylül.2019

KILIÇ AVCILAR'DA İTFAİYE GRUP AMİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ.

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Avcılar İlçe Başkanı ile birlikte Avcılar İtfaiye Grup Amirliğini ziyaret etti.

devamını oku

Hayatı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Haziran 1976'da Almanya'nın Siegen kentinde doğdu. Aslen, Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı.

Ailesinin Türkiye'ye dönmesinin ardından lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.

tamamını oku...

Fotoğraflar