GENELGündem

09.Haziran.2020

KILIÇ'TAN AYBÜKE YALÇIN MESAJI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Mekânın cennet, ruhun şad olsun şehit öğretmenim #AybükeYalçın dedi.

devamını oku
29.Mayıs.2020

KILIÇ'TAN İSTANBUL'UN FETHİ MESAJI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Yalnız bir şehri değil gönülleri de fetheden Sultan Fatih ve askerlerinin mukkades emanetlerine son nefesimize kadar sahip çıkacağız. İstanbulumuzun fethinin 567. yıl dönümü kutlu olsun dedi.

devamını oku

  

28.Mayıs.2020

KILIÇ, SİYASİ İŞLER VE DEMOKRASİ KOMİTESİ TOPLANTISINA KATILDI.

AKPM Türk Delegasyon Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, video konferans yöntemi ile yapılan AKPM'nin Siyasi İşler ve Demokrasi Komitesi toplantısını katıldı.

devamını oku
27.Mayıs.2020

KILIÇ'TAN 27 MAYIS MESAJI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, 27 Mayıs 1960 Darbesi ile ilgili; #27Mayıs1960 Milli iradeye vurulan ilk darbe... Demokrasi şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Mekanları cennet olsun dedi.

devamını oku
İSTANBULGündemi
31.Mayıs.2020

KILIÇ,PROF. DR.NİYAZİ KURTULMUŞ HASTANE AÇILIŞINA KATILDI.

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ile Prof. Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi Açılış Töreni’ne katılan Kılıç, Ülkemize ve İstanbul'umuza hayırlı olsun dedi.

devamını oku
31.Mayıs.2020

KILIÇ PROF. DR.MURAT DİLMENER HASTANE AÇILIŞINA KATILDI.

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, 45 gün gibi kısa bir sürede yapımı tamamlanan Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanemiz İstanbul'umuza ve milletimize hayırlı olsun dedi.

devamını oku

Hayatı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Haziran 1976'da Almanya'nın Siegen kentinde doğdu. Aslen, Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı.

Ailesinin Türkiye'ye dönmesinin ardından lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.

tamamını oku...

Fotoğraflar