GENELGündem

21.Eylül.2021

KILIÇ, ABD'DE 11. YATIRIM KONFERANSINA KATILDI.

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte New York’ta TAİK tarafından düzenlenen “11. Türkiye Yatırım Konferansı'na katıldı.

devamını oku
21.Eylül.2021

KILIÇ,ABD'DE SETA DC TARAFINDAN DÜZENLENEN PROGRAMDA

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Foreign Policy Association ve SETA DC tarafından düzenlenen programa katıldık dedi.

devamını oku

  

21.Eylül.2021

KILIÇ, ABD'DE NEW YORK TİMES HEYET KABULÜNE KATILDI.

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler 76. Genel Kuruluna katılmak üzere geldiği New York'ta, New York Times heyeti kabulüne katıldık dedi.

devamını oku
20.Eylül.2021

KILIÇ ABD'DE TÜRKEN VAKFI BULUŞMASINA KATILDI.

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte New York’taki yeni Türkevi binasında TÜRKEN Vakfı Heyeti ile buluşma programına katıldı.

devamını oku
İSTANBULGündemi
17.Eylül.2021

KILIÇ BAKIRKÖY'DE GENÇLERLE BİRARAYA GELDİ.

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Bakırköy ilçemizin değerli gençleriyle bir araya gelerek sorularını cevaplandırdık. Kendilerine ilgi ve alakaları için teşekkür ediyorum dedi.

devamını oku
17.Eylül.2021

KILIÇ BAKIRKÖY'DE ESNAF ZİYARETİ YAPTI.

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Mehmet ve Nakşiye Esen Camii cemaatini ve esnafını ziyaret ettik. Vatandaşlarımızla sohbet etmek etme imkanı bulduk. Esnafımıza hayırlı kazançlar diliyoruz. Bizlere eşlik eden Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı H. Kaya Aşçı başkanımıza teşekkür ederim dedi.

devamını oku

Hayatı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Haziran 1976'da Almanya'nın Siegen kentinde doğdu. Aslen, Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı.

Ailesinin Türkiye'ye dönmesinin ardından lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.

tamamını oku...

Fotoğraflar