GENELGündem

28.Ocak.2021

KILIÇ, HOLLANDA BÜYÜKELÇİSİNİ KABUL ETTİ.

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Hollanda Büyükelçisi Sayın Marjanne de Kwaasteniet ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Kendisine ziyareti için teşekkür ederim dedi.

devamını oku
28.Ocak.2021

KILIÇ, ÇİN BÜYÜKELÇİSİNİ KABUL ETTİ.

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Çin Büyükelçisi Sayın Liu Shaobin ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Kendisine ziyareti için teşekkür ederim dedi.

devamını oku

  

27.Ocak.2021

KILIÇ, LETONYA BÜYÜKELÇİSİNİ KABUL ETTİ.

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Letonya Büyükelçisi Sayın Pēteris Vaivars ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Kendisine ziyareti için teşekkür ederim dedi.

devamını oku
27.Ocak.2021

KILIÇ, JAPONYA BÜYÜKELÇİSİNİ KABUL ETTİ.

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Japonya Büyükelçisi Sayın Suzuki Kazuhiro ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Kendisine ziyareti için teşekkür ederim dedi.

devamını oku
İSTANBULGündemi
03.Şubat.2021

KILIÇ, ESENYURT İLÇE KONGRESİNE KATILDI.

Meclis Dışişleri Komisyonu Başkanı ve İstanbul Mv.Akif Çağatay Kılıç, Esenyurt 5. Olağan Kongremizi gerçekleştirdik. Partimiz güçlenmeye, tazelenmeye devam ediyor. İnandığımız yolda, milletimizle birlikte yürümeye devam... dedi.

devamını oku
01.Şubat.2021

KILIÇ, AVCILAR İLÇE KONGRESİNE KATILDI.

Meclis Dışişleri Komisyonu Başkanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Avcılar Olağan İlçe Kongremizi gerçekleştirdik. Yeni seçilen başkanımıza ve yönetimine başarılar diliyorum dedi.

devamını oku

Hayatı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Haziran 1976'da Almanya'nın Siegen kentinde doğdu. Aslen, Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı.

Ailesinin Türkiye'ye dönmesinin ardından lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.

tamamını oku...

Fotoğraflar