GENELGündem.

21.Mayıs.2018

KILIÇ'TAN İSTANBUL'A SELAM, SAMSUN'A VEDA

Gençlik Spor Eski Bakanı ve Samsun Mv. Akif Çağatay Kılıç, 27. Dönem İstanbul Milletvekili adayı olarak durmak yok çalışmaya devam.Bu vesileyle bu zamana kadar beni bağrına basan Samsun'lu hemşerilerime çok teşekkür ederim. Memleketim Samsun'dan hiç bir zaman kopmadım bundan sonra da kopmayacağım.Hep birlikte yeni zaferlere inş.dedi.

devamını oku
19.Mayıs.2018

KILIÇ'TAN 19 MAYIS MESAJI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve Samsun Mv.Akif Çağatay Kılıç,İstiklâl sevdalısı aziz milletimizin 19 Mayıs 1919'da Samsun'da yaktığı meşale bir var oluş mücadelesinin ilk adımıdır.Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü,silah arkadaşlarını ve tüm kahramanlarımızı saygı ve rahmetle anıyor; aziz milletimizin ve Türk gençliğinin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma,Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.

devamını oku

  

18.Mayıs.2018

KILIÇ, İSTANBUL'DA DÜZENLENEN KUDÜS MİTİNGİNE KATILDI

Kılıç, Yarın #KudüsİçinYenikapıdayız... #ZulmeLanetKudüseDestek Cumhurbaşkanımız: İlk kıblemizi koruyamazsak son kıblemizin geleceğine güvenle bakamayız. Kudüs inşallah tüm müslümanların kurtuluşunun vesilesi olacak. Kudüs nöbetini devralma zamanı bize gelmiştir dedi.

devamını oku
15.Mayıs.2018

KILIÇ YAKLAŞAN RAMAZAN'I TEBRİK ETTİ.

Gençlik Spor Eski Bakanı ve Samsun Mv. Akif Çağatay Kılıç, Bereket, mağrifet ve rahmet ayı Ramazan-ı Şerif'in başta #Filistin halkı olmak üzere tüm İslam Alemine huzur, barış ve kardeşlik getirmesini Rabbim'den niyaz ediyorum dedi.

devamını oku
SAMSUNGündemi
23.Mayıs.2018

KILIÇ SAMSUN İLKADIM İLÇE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ.

Gençlik Spor Eski Bakanı ve SAmsun Mv. Akif Çağatay Kılıç, Samsun AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığımız da dava arkadaşlarımızla birlikte, 24 Haziran seçimleri üzerine istişarelerde bulunduk. Güzel neticelere vesile olur inş.dedi.

devamını oku
23.Mayıs.2018

KILIÇ AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ.

Gençlik Spor Eski Bakanı ve Samsun Mv. Akif Çağatay Kılıç, Samsun AK Parti İl Başkanlığımızı ziyaret ettim. 24 Haziran seçimlerinde İnş Samsun yine çok güzel bir sonuç alacak. Durmak yok çalışmaya devam dedi.

devamını oku

Hayatı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Haziran 1976'da Almanya'nın Siegen kentinde doğdu. Aslen, Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı.

Ailesinin Türkiye'ye dönmesinin ardından lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.

tamamını oku...

Fotoğraflar