GENELGündem.

23.Haziran.2017

BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ ŞIRNAK’TA

Çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Şırnak’a giden Gençlik ve Spor bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Bölücü terör örgütü katil bir örgüttür, taşerondur, maşadır ve aynı zamanda özellikle tüm bölgenin değerleriyle, inancıyla, gelenek ve görenekleri ile kavgalıdır" diye konuştu.

devamını oku
23.Haziran.2017

BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ MEHMETÇİK'LE SAHUR YAPTI

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Şırnak'ta 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı’nda askerlerle birlikte sahur yaptı. Bakan Çağatay Kılıç, "Bu memleketi hiç kimse bölemeyecek. Bunun da en kuvvetli bekçisi sizsiniz. Ortaya koyduğunuz cesaret ve duruş için hepinizden Allah razı olsun. Hepimiz sizler için dua ediyoruz" diye konuştu.

devamını oku

  

21.Haziran.2017

BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ, "İÇİMİZDEKİ KAHRAMANLAR" İLE İFTARDA BULUŞTU

15 Temmuz şehitlerinin yakınları ve gazilerle bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Bu millet, ilelebet bir oldu, beraber oldu. Gelecekte de bir olarak, beraber olarak, bütün ihanetlere, fitnelere, fitnecilere, hainlere karşı sağlam duracaktır" dedi.

devamını oku
17.Haziran.2017

BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ BİTLİS'TE

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Bu hain darbe girişimine karşı milletimizin gösterdiği birlik, beraberlik ve duruşun gelecek yürüyüşümüzde 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize ilerlerken ne kadar önemli olduğunu bir kere daha gördük, hatırladık. Hiç unutmayacağız. Yolumuza koşarak devam edeceğiz. Ama bize yaşatılmak istenen ihanet ve hainliği de hiçbir zaman unutmayacağız." dedi.

devamını oku
SAMSUNGündemi
22.Haziran.2017

BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ: “ÇARŞAMBA’DA YARALAR İVEDİLİKLE SARILACAK

Samsun’un Çarşamba ilçesinde etkili olan sağanak nedeniyle meydana gelen su baskınları ve hasara ilişkin yürütülen çalışmaları bizzat takip eden Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bölgedeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarına vatandaşın mağduriyetinin bir an önce giderilmesi konusunda talimat verdi.

devamını oku
10.Haziran.2017

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK GENÇLİK MERKEZİNİN TANITIMI YAPILDI

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'daki İlkadım Gençlik Merkezi'nin tanıtımına katıldı. Bakan Çağatay Kılıç; "Bugüne kadar 279 gençlik merkezinin açılışını yaptık. Önümüzdeki dönem içinde 121'inin daha açılışı olacak" dedi.

devamını oku

Hayatı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Haziran 1976'da Almanya'nın Siegen kentinde doğdu. Aslen, Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı.

Ailesinin Türkiye'ye dönmesinin ardından lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.

tamamını oku...

Fotoğraflar