GENELGündem.

16.Temmuz.2017

BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ, “KIRKPINAR ER MEYDANI YENİLENECEK”

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç 656. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri final müsabakasını Sarayiçi Kırkpınar Er Meydanı'nda izledi. Bakan Çağatay Kılıç; Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin yapıldığı Sarayiçi Er Meydanı’nın yenilenmesi için gerekli onayların alındığını ifade ederek, “Çalışmalara bu yıl başlanacak. Niyetimiz önümüzdeki seneye yetiştirmek” dedi.

devamını oku
15.Temmuz.2017

BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ "BU MİLLETE TUZAK KURMAYA ÇALIŞANLAR KAYBETMEYE MAHKUMDUR"

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Kendini kamufle etmeye çalışıp, kendini inancın arkasına saklamaya çalışan, aslı, fikri, ruhu şeytan FETÖ'ye o gece bu millet en ağır tokadı, en ağır cezayı verdi." dedi.

devamını oku

  

15.Temmuz.2017

BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ’TAN 15 TEMMUZ MESAJI

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Temmuz’un yıldönümünde bir mesaj yayınladı.

devamını oku
14.Temmuz.2017

BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ: ‘’AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİ BİZE EMANETTİR’’

İstanbul’da düzenlenen "Bu bayrak bize emanet" programına katılan Bakan Çağatay Kılıç, "Bu aziz bayrak için en büyük servetini, canını ortaya koyan o aziz şehitlerimizin aileleri bizlere emanettir" dedi.

devamını oku
SAMSUNGündemi
17.Temmuz.2017

“İNŞALLAH SAMSUN'DA BUGÜNE KADAR ALDIĞIMIZ EN FAZLA MADALYAYI ALACAĞIZ''

Samsun'da 18 Temmuz’da başlayacak 2017 İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları öncesinde basın toplantısı düzenleyen Bakan Çağatay Kılıç, Türkiye'nin Oyunlarda 294 sporcu ile mücadele edeceğini belirterek, "İnşallah Samsun'da bugüne kadar aldığımız en fazla madalyayı alacağız, temennimiz bu" dedi.

devamını oku
17.Temmuz.2017

BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ İŞİTME ENGELLİ SPORCULARLA BİR ARAYA GELDİ

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun’da düzenlenecek 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'nda mücadele edecek olan Milli Sporcularla bir araya geldi.

devamını oku

Hayatı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Haziran 1976'da Almanya'nın Siegen kentinde doğdu. Aslen, Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı.

Ailesinin Türkiye'ye dönmesinin ardından lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.

tamamını oku...

Fotoğraflar