GENELGündem

05.Ağustos.2019

KILIÇ 11. BÜYÜKELÇİLER TOPLANTISININ AÇILIŞINA KATILDI.

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. AKif Çağatay Kılıç, Bu sene ‘Sahada ve Masada Güçlü Diplomasi’ temalı 11. Büyükelçiler Konferansının açılış programına katıldım. Dünyanın dört bir yanında, Türkiyesinin diplomasi ayağını yürüten büyükelçilerimize ve diplomatlarımıza başarılar dilerim dedi.

devamını oku
20.Temmuz.2019

KILIÇ'TAN 20 TEMMUZ BARIŞ HAREKATI MESAJI

Gençlik Spor Eski Baknı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 45. yıl dönümünde kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyorum. 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlu olsun dedi.

devamını oku

  

15.Temmuz.2019

KILIÇ İSTANBUL'DA 15 TEMMUZ PROGRAMINA KATILDI

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv.Akif Çağatay Kılıç, Bugün Cumhurbaşkanımız ile Atatürk Havalimanı'nda tarihe bir kez daha not düştük; Vatan Milletin, İrade Milletin! dedi.

devamını oku
15.Temmuz.2019

KILIÇ, 15 TEMMUZ ÖZEL OTURUMUNA KATILDI.

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, TBMM Genel Kurulu'nun 15 Temmuz gündemli özel oturumunu Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleri ile gerçekleştirdik dedi..

devamını oku
İSTANBULGündemi
24.Temmuz.2019

KILIÇ AVCILAR'DA İLÇE VE GENÇLİK KOLLARI TOPLANTISINA KATILDI.

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Avcılar İlçe Başkanlığımızda İlçe Başkanımız ile birlikte Haftalık Olağan Mahalle Toplantılarına ve Gençlik Kolları Yönetim Toplantısına katılım sağladık dedi.

devamını oku
24.Temmuz.2019

KILIÇ, AVCILAR'DA TECKNO ARGE ZİYARETİNDE BULUNDU.

Gençlik Spor Eski Bakanı ve İstanbul Mv. Akif Çağatay Kılıç, Avcılar İlçe Başkanı ile birlikte Techno Arge firmasını ziyaret etti.

devamını oku

Hayatı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Haziran 1976'da Almanya'nın Siegen kentinde doğdu. Aslen, Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında yer alan Ataköylü olan Kılıç, 10 yaşına kadar Almanya'da yaşadı.

Ailesinin Türkiye'ye dönmesinin ardından lise eğitimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise İngiltere'deki Hertfordshire Üniversitesi'nde "Siyaset ve Avrupa Çalışmaları" bölümünde tamamladı.

tamamını oku...

Fotoğraflar